Toyota Prius Plug-in Hybrid je nielen ekologická a efektívna, ale aj štýlová

28.02.2024

Dizajn novej Toyoty Prius Plug-in Hybrid je skutočne inovatívny a nekompromisný. Jeho výrazný aerodynamický vzhľad s nízkou líniou strechy a proporciami inšpirovanými štýlom kupé vyjadruje sebavedomie a dynamiku. Široký postoj s 19" zliatinovými diskami kolies len umocňuje tento dojem a podčiarkuje, že toto je plug-in hybrid, o akom ste snívali.

Hladké a moderné línie sú v kontraste s premyslenými detailmi, ako sú štíhle LED svetlomety a integrované kľučky zadných dverí v C-stĺpikoch. Tieto detaily dodávajú dizajnu rafinovanosť a exkluzivitu.

Celkovo je nová Toyota Prius Plug-in Hybrid najdynamickejším a najemotívnejším Priusom, aký kedy bol vyrobený. Je to auto, ktoré priťahuje pozornosť a vzbudzuje záujem. Ak hľadáte plug-in hybrid, ktorý je nielen ekologický a efektívny, ale aj štýlový a vzrušujúci, potom je nová Toyota Prius Plug-in Hybrid tou správnou voľbou pre vás.

Plug-in hybridná technológia vám poskytuje slobodu bez kompromisov

Nový Prius Plug-in Hybrid predstavuje duálnu DNA – perfektnú kombináciu tichého a ekologického elektromobilu pre každodenné dochádzanie a dravého hybridu pre spontánne výlety za dobrodružstvom.

V meste jazdí ako elektromobil a užijete si tichú jazdu s nulovými emisiami a nekompromisnou radosťou za volantom. Dojazd na elektrinu je až 86 km, čo pokryje potreby väčšiny bežných ciest.

Prius Plug-in Hybrid je efektívnejší a inteligentnejší. Systémy predvídania "Predictive Efficient Drive" a "Predictive EV Drive" optimalizujú spotrebu energie. Zosilnené rekuperačné brzdenie umožňuje intenzívnejšie dobíjanie batérie počas jazdy.

Prečo si vyberať medzi nízkou spotrebou a výkonom, keď môžete mať oboje?

Nový Prius Plug-in Hybrid spája to najlepšie z oboch svetov: elektrický pohon pre tichú a ekologickú jazdu a benzínový pohon pre dlhý dojazd a maximálnu flexibilitu.

S výkonom 223 koní, upokojujúcou kultivovanosťou a pozoruhodným zrýchlením z 0 na 100 km/h za 6,8 sekundy je Prius Plug-in Hybrid dôkazom, že jazda s nízkymi emisiami môže byť aj zábavná.

Suverénna jazdná schopnosť je podporená športovou polohou za volantom, agilným jazdným správaním a stabilitou, ktorá vám dodá pocit istoty. A vďaka optimalizovanému podvozku a novému zaveseniu predných a zadných kolies je Prius Plug-in Hybrid pohodlným vozidlom pre každodenné cestovanie. Zamilujte si každý okamih za volantom nového Priusu Plug-in Hybrid.

Progresívny a pokrokový automobil, ktorý ponúka viacero inovatívnych funkcií

Fotovoltaická strecha premieňa slnečné lúče na elektrinu, ktorá sa ukladá do batérie a umožňuje čisto elektrickú jazdu. Denne môžete získať energiu na 8 km jazdy, čo za rok predstavuje až 1200 km zadarmo. Okrem toho saPrius Plug-in Hybrid jednoducho nabíja v zásuvke doma, na pracovisku alebo na cestách.

Nový Prius Plug-in Hybrid je nabitý technológiami

Prius je vybavený najnovšou generáciou systému Toyota T-Mate a Toyota Safety Sense, ktorého súčasťou sú nové asistenčné funkcie pre vodiča a funkcie na predchádzanie nehodám. Zároveň rozširuje existujúce možnosti na zvýšenie bezpečnosti, pohodlia a pokojnej jazdy bez stresu.

Poloautonómny pokročilý parkovací systém umožňuje ľahšie a bezpečnejšie parkovanie a dokáže si pohodlne zapamätať pravidelne navštevované miesta, napríklad doma alebo v práci. Pomocou štyroch kamier s panoramatickým zobrazením a 12 ultrazvukových senzorov dokáže Prius bez použitia rúk vodiča vmanévrovať do parkovacieho priestoru, pričom vodič iba kontroluje okolie a na vyzvanie aj radiacu páku. Za určitých podmienok je možná aj prevádzka na diaľkové ovládanie, ktorá umožňuje vodičovi vystúpiť z vozidla a spustiť parkovanie pomocou smartfónu.

Objavte výhody operatívneho lízingu KINTO One

Žiadne starosti s kúpou a predajom auta. Nízka akontácia a fixná mesačná splátka. Dĺžka lízingu prispôsobená vašim potrebám. Po skončení lízingu si môžete vybrať nové auto.

Všetky prevádzkové náklady sú zahrnuté v splátke (povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, servis, údržba, diaľničná známka). Žiadne nečakané výdavky na opravy a údržbu a môžete si tak lepšie plánovať vaše financie.

Nový Prius Plug-in Hybrid je skvelým príkladom toho, ako sa sofistikovaná technológia môže snúbiť s atraktívnym dizajnom.

PR článok publikovaný dňa 28.02.2024 v denníku SME v prílohe EKO AUTÁ


Naše služby

  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvoríme a spravujeme sociálne siete. 
  • Tvorba UGC videa.
  • Reklama Google.
  • Fotografia.

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., Novosvetská 40, Bratislava


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!