Registrácia 

Službu Webnode nájdete pod odkazom https://www.webnode.com/sk a začínate kliknutím na políčko Vytvoriť stránky.

Po zadaní názvu webovej stránky a výbere spôsobu registrácie, kliknite na tlačidlo Registrovať a vytvoriť webový projekt.

Názov webovej stránky

Predtým, ako sa pustíte do vytvárania webových stránok, je nevyhnutné mať pripravený názov pre váš web alebo projekt. Tento názov bude vaša identita v online svete, prostriedkom, ako vás môžu vaši potenciálni zákazníci identifikovať a vyhľadávať.

Výber názvu by mal byť premyslený a strategickej povahy. Ideálne by mal byť krátky, aby bolo ľahké si ho zapamätať a výstižný, aby jasne komunikoval, čo vaša stránka alebo projekt ponúka.  

Webové stránky alebo internetový obchod

Webové stránky a internetové obchody predstavujú dve základné platformy pre digitálnu komunikáciu a obchodovania v súčasnej dobe.

Webová stránka je digitálna platforma, ktorá umožňuje jednotlivcom, podnikom a organizáciám prezentovať informácie, produkty alebo služby širokej verejnosti.

Na druhej strane, internetový obchod je špecifický typ webovej stránky, ktorý umožňuje elektronické obchodovanie. Tieto platformy sú navrhnuté tak, aby zabezpečili plynulú interakciu medzi predávajúcimi a kupujúcim. 


Naše služby

  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvorba UGC videa.
  • Fotografia.

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., IČO: 47 046 546


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!