O nás

PR články sú jedným z najúčinnejších nástrojov, ktoré spoločnosti môžu použiť na propagáciu svojich produktov, služieb alebo udalostí.
PR články sú jedným z najúčinnejších nástrojov, ktoré spoločnosti môžu použiť na propagáciu svojich produktov, služieb alebo udalostí.

Väčšinu mojej profesionálnej dráhy som sa venoval obchodovaniu a to predovšetkým v médiách. Niekoľko rokov som pracoval pre denník Pravda, ako projektový manažér prílohy Financie.

Publikoval som v deväťdesiatych rokoch minulého storočia v tlačených periodikách: Život, Nový Čas, Večerník, Práca, Smena, Národná obroda, Stratégie, Pravda a Pulz. Okrem písania som sa venoval aj fotografii.

PR články som písal pre inzerentov týždenníka Trend a denníka Pravda.

Mal som taktiež vlastnú agentúru a klientom som poskytoval podlinkové aktivity v oblasti marketingu. Tvorbe firemných a zákazníckych časopisov, ako aj letákov a plagátov. Okrem toho som organizoval firemné večierky a podieľal som sa na organizovaní rôznych konferencií.

V súčasnosti píšem PR články pre inzerentov denníka SME.


PR články sú efektívnym nástrojom na oslovovanie širokého publika a šírenie informácií o produktoch a aktivitách firmy. Poskytujú cenný prínos v oblasti budovania povedomia o značke, posilňovania reputácie a stimulácie záujmu o produkty či služby.   

Úvodná konzultácia zdarma


Naše služby

  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvorba UGC videa.
  • Fotografia.

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., IČO: 47 046 546


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!