O nás

Sociálne siete predstavujú dôležitú súčasť modernej komunikácie.
Sociálne siete predstavujú dôležitú súčasť modernej komunikácie.

Väčšinu mojej profesionálnej dráhy som sa venoval obchodovaniu a to predovšetkým v médiách. Niekoľko rokov som pracoval pre denník Pravda, ako projektový manažér prílohy Financie.

Publikoval som v deväťdesiatych rokoch minulého storočia v tlačených periodikách: Život, Nový Čas, Večerník, Práca, Smena, Národná obroda, Stratégie, Pravda a Pulz. Okrem písania som sa venoval aj fotografii.

Mal som taktiež vlastnú agentúru a klientom som poskytoval podlinkové aktivity v oblasti marketingu. Tvorbe firemných a zákazníckych časopisov, ako aj letákov a plagátov. Okrem toho som organizoval firemné večierky a podieľal som sa na organizovaní rôznych konferencií

Z rodinných dôvodov som istý čas nepracoval. A keď mi to moja situácia umožnila, tak som si začal hľadať prácu, ktorá by mi vyhovovala a poskytovala mi dostatok voľnosti a času aj pre moju rodinu.

Médiá ma vždy priťahovali a nejaký čas som v nich pôsobil. A tak som si povedal, že sa opäť začnem venovať oblasti, kde som pracoval a mám bohaté skúsenosti.


Komunikácia na internete, s osobitným dôrazom na sociálne siete, je významným prvkom modernej spoločnosti. Sociálne siete, ako sú Facebook a Instagram, sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich každodenných životov, umožňujúc nám bezprostredný kontakt s priateľmi, rodinou a kolegami.  

Úvodná konzultácia zdarma


Naše služby

  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme a spravujeme sociálne siete. 

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., Novosvetská 40, Bratislava


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!