Špecializujeme sa na tvorbu webovej stránky, ako pozvánky na svadbu.

Tvorba webu

Webnode je populárna platforma na tvorbu webových stránok, ktorá umožňuje aj začiatočníkom vytvoriť si vlastný web bez nutnosti znalosti programovania.
Webnode je populárna platforma na tvorbu webových stránok, ktorá umožňuje aj začiatočníkom vytvoriť si vlastný web bez nutnosti znalosti programovania.

Tvorba webu v systéme Webnode

V dnešnej dobe digitálnej technológie je tvorba webových stránok kľúčovým nástrojom pre komunikáciu, obchod, online vzdelávanie, marketing a iné oblasti. Systém Webnode je jedným z najpraktickejších nástrojov pre tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle vytváranie stránok bez potreby programovacích znalostí. 


Špecializujeme sa na tvorbu webovej stránky, ako pozvánky na svadbu.


Webnode ponúka vlastnú doménu, hosting a množstvo moderných a štýlových šablón, ktoré si podľa svojej potreby prispôsobíte. Vďaka naozaj jednoduchému používateľskému prostrediu je možné vytvoriť si svoju osobnú stránku, internetový obchod alebo firemnú prezentáciu pokojne aj z pohodlia domova.

Webnode ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť profesionálne webové stránky, vrátane:

 • Šablóny: Webnode ponúka širokú škálu šablón, ktoré si môžete prispôsobiť svojim potrebám.
 • Moduly: Webnode ponúka množstvo modulov, ktoré môžete pridať na svoje webové stránky, napríklad blog, galériu obrázkov, kontaktný formulár atď.
 • SEO: Webnode ponúka nástroje na optimalizáciu pre vyhľadávače, ktoré vám pomôžu prilákať viac návštevníkov na vaše webové stránky.
 • Podporu: Webnode ponúka podporu 24/7, takže ak máte akékoľvek problémy, môžete sa obrátiť na ich tím podpory.

Webnode je bezplatná platforma, ale ponúka aj platené moduly, ktoré vám poskytujú prístup k ďalším funkciám, ako je viac úložného priestoru, viac e-mailových adries a mnoho ďalších modulov.

Ak hľadáte jednoduchý a intuitívny spôsob vytvorenia webových stránok, Webnode je skvelá voľba. Je vhodný pre začiatočníkov aj skúsenejších používateľov a ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť profesionálne webové stránky.

Tu sú niektoré z výhod Webnode:

 • Jednoduché a intuitívne použitie
 • Široká škála funkcií
 • Dostupné v mnohých jazykoch
 • Bezplatná verzia
 • Dobrá podpora

Firemná stránka je webová stránka, ktorá predstavuje firmu, jej produkty alebo služby. Firemná stránka by mala byť prehľadná a obsahovať všetky dôležité informácie o firme, ako sú kontaktné údaje, produkty alebo služby, referencie a podobne.

Osobný blog je webová stránka, na ktorej autor zdieľa svoje myšlienky, zážitky alebo skúsenosti. Osobný blog môže byť zameraný na rôzne témy, ako sú cestovanie, varenie, móda, krása alebo hobby.

E-shop je online obchod, v ktorom je možné nakupovať tovary alebo služby. E-shop by mal byť prehľadný a ľahko sa v ňom orientovať. Mal by obsahovať všetky dôležité informácie o tovaroch alebo službách, ako sú popisy, ceny, obrázky a podobne.

Tvorba webu bez základných technických znalostí

Systém Webnode je veľmi jednoduchý na používanie a umožňuje vytvoriť webovú stránku bez základných technických znalostí. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke Webnode, vybrať šablónu, pridať obsah a webovú stránku publikovať.

Web na vlastnej doméne

Webnode umožňuje publikovať webové stránky na vlastnej doméne. Vlastné domény sú drahšie ako domény poskytované spoločnosťou Webnode, ale majú niekoľko výhod, ako napríklad:

 • Lepšie SEO
 • Vyššiu dôveryhodnosť
 • Osobnejší charakter

Ak chcete publikovať svoju webovú stránku na vlastnej doméne, musíte si ju kúpiť u registrátora domén. Webnode ponúka bezplatnú doménu na prvý rok.

Postup vytvorenia webovej stránky vo Webnode

 • Zaregistrujte sa na webovej stránke Webnode.
 • Vyberte si šablónu.
 • Pridajte obsah.
 • Publikujte webovú stránku.

Zaregistrujte sa na webovej stránke Webnode

Ak chcete začať s tvorbou webovej stránky vo Webnode, musíte sa zaregistrovať na webovej stránke Webnode. Zadajte svoj e-mail, heslo a názov webovej stránky.

Vyberte si šablónu

Webnode ponúka širokú škálu šablón na rôzne účely. Vyberte si šablónu, ktorá je vhodná pre váš tip webovej stránky.

Pridajte obsah

Po výbere šablóny môžete začať pridávať obsah do svojej webovej stránky. Pridajte texty, obrázky, videá a ďalšie prvky.

Publikujte webovú stránku

Keď ste s obsahom svojej webovej stránky spokojní, môžete ju publikovať. Webová stránka bude dostupná na internete.

Záver

Webnode je jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť webovú stránku. Systém je vhodný pre širokú verejnosť, aj pre ľudí bez základných technických znalostí.