Cenník

Samozrejme, môžete bezplatne využívať editor Webnode. Túto možnosť ocenia najmä tí z vás, ktorí si vytvárajú webové stránky len pre radosť, alebo ako osobný blog, prezentáciu pre svojich domácich miláčikov alebo napríklad stránky pre pripravovanú svadbu.

Preskočte obmedzenia bezplatnej verzie a prejdite na prémiový balíček, ktorý je ideálny pre podnikateľov, ktorí chcú svoje webové stránky povýšiť na novú úroveň profesionalizmu.

Prémiový balíček otvára nové možnosti a prináša množstvo výhod, ktoré vám umožnia využiť plný potenciál vašich webových stránok. Nechajte sa inšpirovať novými možnosťami a dodajte svojim webovým stránkam ten správny šmrnc. Prémiový balíček je investíciou do budúcnosti.

Prémiových balíčkov od Webnode je dokopy 5 a sú radené od balíčka s najmenším počtom výhod po balíčky pre náročných.


Naše služby

  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme a spravujeme sociálne siete. 

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., Novosvetská 40, Bratislava


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!