Môžeme vytvoriť články na váš web, blog alebo na iné médiá. Môžeme písať o rôznych témach, vrátane aktuálnych udalostí, technológií, podnikania, zdravia a životného štýlu. Môžeme tiež písať o vašich vlastných produktoch alebo službách.

Blog - poviedky

Bordel

Pulzuje v nás krv, ktorá nám múti myseľ. I mne sa stáva, že ozvena krvi ma vháňa do uličiek, ktorým by som sa inak vyhýbal. Mám síce milujúcu ženu, ktorú mám taktiež rád, ale na miesto neresti a bezduchého milovania prichádzam znovu a znovu. Po každom jednom takomto výlete mám výčitky voči svojej manželke a v nasledujúcich dňoch ju zahŕňam darmi. I o deti sa vtedy viac starám a pre priateľov som vzorom hlavy rodiny.

Mamičenka

Odkedy mi zomrel otec, stal som sa pre moju matku úplne nenahraditeľný. Prestala sa stretávať so známymi, stále len sedela doma a chcela, aby som sa jej vo všetkom podriadil a celý jej patril. Neustále kontrolovala každý jeden môj krok. Keď som prišiel neskôr z kancelárie, hneď sa ma vypytovala, kde som sa toľko flákal a s kým. Často bol v tóne jej hlasu istý náznak výčitiek, no i rozkazovačnosti. Vtedy mi vyhadzovala na oči moju nevšímavosť a dokonca sa mi vyhrážala, že si raz niečo urobí. Zvykol som si na tieto jej výstupy. Počúval som ju iba jedným uchom a druhým som to hneď všetko vypúšťal von. Bol to najlepší spôsob, ako sa jej zbaviť a to ju privádzalo do zúrivosti.

Ženy

Žena prišla a zastala v izbe. Ležal som v posteli a nenápadne som zakrýval stopy posledného milovania s pouličnou známosťou, ktorá sa dnes večer mihla predo mnou v bare. Bola iná než ostatné z jej fachu. Mala nakrátko ostrihané vlasy a jej drobná postava sa tajila v čiernom zamate. Dokonca nebola ani namaľovaná, a to bolo práve to, čo ma na nej upútalo. Prihovoril som sa jej.

Dlhý

Osud človeka je spletitý. Neustále tápa medzi láskou a nenávisťou. Vo svojom živote túži milovať a byť milovaný. Hľadá pochopenie pre seba ako i pre poznávanie okolitého sveta. Ponára sa do tajomstiev, ktoré sa snaží prebádať a tým porozumieť sebe i všetkému tomu, čo ho obklopuje. Na tejto ceste sa mnohí stretávajú s vierou. Vierou v boha, v lásku, v priateľstvo, či vo vedu. Prah svojej smrti nikto neprekročil. V ľuďoch je bezhraničná viera, že v smrti sa nič nekončí, ale je to úplne nový začiatok. V ľuďoch je aj pocit, že v smrti je naozaj koniec a nič nejestvuje

Rozvod

V živote sa stretávame s dobrom a zlom. Sú to protiklady, ktoré sa navzájom priťahujú. Raz je jedno silnejšie, inokedy druhé. I v nás sú tieto protipóly a často sa snažíme byť lepší než v skutočnosti sme. O zle v nás nechceme nič počuť a tvárime sa, že nie je. Popri tom sa pachtíme o ňom niečo dozvedieť a so zatajeným dychom čítame v novinách správy o krvavých násilnostiach. I v umení sa strieda jedna brutálnosť za druhou a nám sa zdá prirodzené zabíjanie.

Môžeme vytvoriť články na váš web, blog alebo na iné médiá. Môžeme písať o rôznych témach, vrátane aktuálnych udalostí, technológií, podnikania, zdravia a životného štýlu. Môžeme tiež písať o vašich vlastných produktoch alebo službách.