Špecializujeme sa na portrétnu a predsvadobnú fotografiu s vytvorením webovej stránky, ako pozvánky na svadbu.

Blog

Všetko o fotografii

Fotografia je úžasný fenomén, ktorý nám umožňuje zachytiť okamihy v čase a premeniť ich na trvalé spomienky. Od svojich počiatkov prešla fotografia dlhú cestu a stala sa komplexným umením s bohatou históriou a rozmanitými aplikáciami.

Všetko o svadbe

Svadba je jedným z najkrajších a najdôležitejších dní v živote dvoch ľudí. Je to oslava lásky, oddanosti a nového začiatku. Plánovanie svadby však môže byť náročné a stresujúce. Existuje toľko detailov, na ktoré treba myslieť, a toľko rozhodnutí, ktoré treba urobiť.

Svadobný web je perfektný spôsob, ako informovať hostí o vašom veľkom dni a zároveň dodať vášmu svadobnému dňu osobný charakter. Tu je prehľad toho, čo by mal svadobný web obsahovať:

Poviedky

Bordel

Pulzuje v nás krv, ktorá nám múti myseľ. I mne sa stáva, že ozvena krvi ma vháňa do uličiek, ktorým by som sa inak vyhýbal. Mám síce milujúcu ženu, ktorú mám taktiež rád, ale na miesto neresti a bezduchého milovania prichádzam znovu a znovu. Po každom jednom takomto výlete mám výčitky voči svojej manželke a v nasledujúcich dňoch ju zahŕňam darmi. I o deti sa vtedy viac starám a pre priateľov som vzorom hlavy rodiny.

Mamičenka

Odkedy mi zomrel otec, stal som sa pre moju matku úplne nenahraditeľný. Prestala sa stretávať so známymi, stále len sedela doma a chcela, aby som sa jej vo všetkom podriadil a celý jej patril. Neustále kontrolovala každý jeden môj krok. Keď som prišiel neskôr z kancelárie, hneď sa ma vypytovala, kde som sa toľko flákal a s kým. Často bol v tóne jej hlasu istý náznak výčitiek, no i rozkazovačnosti. Vtedy mi vyhadzovala na oči moju nevšímavosť a dokonca sa mi vyhrážala, že si raz niečo urobí. Zvykol som si na tieto jej výstupy. Počúval som ju iba jedným uchom a druhým som to hneď všetko vypúšťal von. Bol to najlepší spôsob, ako sa jej zbaviť a to ju privádzalo do zúrivosti.

Môžeme vytvoriť články na váš web, blog alebo na iné médiá. Môžeme písať o rôznych témach, vrátane aktuálnych udalostí, technológií, podnikania, zdravia a životného štýlu. Môžeme tiež písať o vašich vlastných produktoch alebo službách.