Hotel AC Marriott prináša estetický zážitok v srdci Bratislavy

13.02.2024

Hotel pre tých, komu záleží na dobrom vkuse a kvalite ukrytej v detailoch. Takmer každý pozná, kde sa nachádza Prezidentský palác v Bratislave. Po jeho obhliadke vaše kroky smerujú do centra mesta. A keď vyjdete z podchodu na Hodžovom námestí, poskytne sa vám pohľad na Poštovú ulicu. Po ľavej strane vaše oko zachytí niekoľko poštových známok - akoby prilepené na elegantnej budove, ktorá vás upúta svojim dizajnom.

Je to AC Hotel by Marriott Bratislava Old Town, ako stvorený pre turistov a biznis klientelu, ktorí chcú cítiť tep mesta a zároveň zostať uchránení od ruchu centra. Z hlavnej železničnej stanice je to na skok a pokiaľ cestujete autom, pohodlne a bezpečne zaparkujete v podzemnej garáži.

Hotelová recepcia je vzdušná a nad vašimi hlavami sa vznášajú impozantné kruhy lustrov, ktoré pripomínajú nekonečné diaľavy. Po pravej strane je imitácia kozubu a všadeprítomné drevo, ktoré vás obklopuje a dáva vám pocit istoty a pokoja. Organickou súčasťou lobby je knižnica a lobby bar "AC Lounge", ako ideálne miesto pre stretnutia v centre mesta.

Na recepcii vás privítajú usmiati recepční, ktorí vám radi predstavia hotel a jeho prednosti. Hotelová sieť Marriott International, pod ktorú aj tento hotel patrí, ponúka množstvo výhod pre stálych hotelových hostí, ktoré iste ocení každý z verných návštevníkov. Meno medzinárodnej značky garantuje punc kvality vo všetkých hoteloch tejto siete na celom svete.

Firmy, ktoré potrebujú pravidelne ubytovať pri cestách do Bratislavy a blízkeho okolia svojich kolegov, alebo obchodných partnerov a klientov majú príležitosť využiť zvýhodnené podmienky spolupráce.

Hotel Marriott, ako ho nazývajú obchodní partneri, je tiež vhodný na usporadúvanie konferencií a podujatí všetkých druhov od školení a kongresov, až po firemné večierky.

Elegantné konferenčné priestory hotel prispôsobí vašim požiadavkám a sú plne vybavené zabudovaným audio-video vybavením. Samozrejmosťou je pripojenie na WiFi internet pre účastníkov podujatia. Po konzultáciách dokáže hotel zabezpečiť špecifické technické aj organizačné požiadavky. Výhodou je tiež aj priamy vstup z hotelovej garáže. A samozrejme pri rezervácii ubytovania pre vašich hostí, získavate automaticky špeciálne výhody.

Pre AC Hotel by Marriott Bratislava Old Town, žije telom a dušou jeho riaditeľ Martin Hurban, ktorý hotel zhmotnil do týchto slov: "Elegancia, jednoduchosť a komfort. Komfort v tom, že to čo ponúkame, je pre súčasného človeka, ktorý žije rýchlo, potrebuje v bezpečnom prostredí nájsť oázu kľudu, ale zároveň žije aktívny život a vychutnáva, čo mesto ponúka. Návštevník, ktorý keď sa usadí do hotelového lobby prepojeného s kaviarňou s ponukou výbornej kávy a miešaných nápojov, nájde inšpirujúce prostredie a je len na ňom, či chce zostať ničím nerušený a venovať sa svojej práci, alebo pozorovať dynamiku, ktorá je súčasťou života hotela."


PR článok publikovaný: tlacovespravy.sme.sk


Naše služby

  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvorba UGC videa.
  • Fotografia.

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., IČO: 47 046 546


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!