Naše webové poradenstvo 

V dnešnej dobe dynamických technológií a internetu je publikovanie článkov, tvorba webových stránok a správa sociálnych sietí základnou súčasťou mnohých podnikateľských i osobných aktivít. Správne využívanie týchto nástrojov môže byť kľúčovým faktorom úspechu.  


Reklama Facebooku

Reklama na Facebooku je v dnešnej dobe jedným z najefektívnejších nástrojov digitálneho marketingu. S jej pomocou môžete dosiahnuť globálnu publikum a zvýšiť povedomie o vašej značke, produktoch alebo službách. Jednou z najvýhodnejších foriem reklamy na Facebooku.

Reklama na Google

Reklama na internete sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného marketingu. Jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších nástrojov online reklamy je Google Ads, ktorý funguje na princípe PPC (Pay Per Click) alebo platba za klik. 


Tvorba článkov a webov

Tvorba článkov a ich publikovanie v rôznorodých médiách a na sociálnych sieťach je dnes jedným z najdynamickejších a najvplyvnejších oblastí komunikácie. Je to komplexný proces, ktorý si vyžaduje nielen technické zručnosti a schopnosti, ale aj kreativitu, originalitu a strategické myslenie.  

Úvodná konzultácia zdarma

Objavte silu personalizovaného poradenstva s našou úvodnou konzultáciou zadarmo. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť zistiť, ako vám môžu naše služby pomôcť.


Naše služby

  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvorba UGC videa.
  • Fotografia.

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., IČO: 47 046 546


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!