Naše webové poradenstvo 

V dnešnej dobe dynamických technológií a internetu je publikovanie článkov, tvorba webových stránok a správa sociálnych sietí základnou súčasťou mnohých podnikateľských i osobných aktivít. Správne využívanie týchto nástrojov môže byť kľúčovým faktorom úspechu.  


Tvorba článkov

Tvorba článkov a ich publikovanie v rôznorodých médiách a na sociálnych sieťach je dnes jedným z najdynamickejších a najvplyvnejších oblastí komunikácie. Je to komplexný proces, ktorý si vyžaduje nielen technické zručnosti a schopnosti, ale aj kreativitu, originalitu a strategické myslenie.  


Tvorba webu v systéme Webnode

V dnešnej dobe digitálnej technológie je tvorba webových stránok kľúčovým nástrojom pre komunikáciu, obchod, online vzdelávanie, marketing a iné oblasti. Systém Webnode je jedným z najpraktickejších nástrojov pre tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle vytváranie stránok bez potreby programovacích znalostí. 


Správa sociálnych sietí

Sociálne siete sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života a v mnohých prípadoch sa stali hlavným komunikačným kanálom pre jednotlivcov aj spoločnosti. Facebook, ako jedna z najpopulárnejších sociálnych sietí, má obrovský vplyv na spôsob, akým komunikujeme.   


Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku je v dnešnej dobe jedným z najefektívnejších nástrojov digitálneho marketingu. S jej pomocou môžete dosiahnuť globálnu publikum a zvýšiť povedomie o vašej značke, produktoch alebo službách. Jednou z najvýhodnejších foriem reklamy na Facebooku je PPC (Pay Per Click) alebo platba za klik.  


Reklama na Google

Reklama na internete sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného marketingu. Jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších nástrojov online reklamy je Google Ads, ktorý funguje na princípe PPC (Pay Per Click) alebo platba za klik.


Iné služby  

Služby, ktoré nie sú súčasťou základnej ponuky, ale sú poskytované na základe požiadavky zákazníka. Môže ísť o rôzne služby, ako napríklad: organizovanie firemných eventov, alebo tlač letákov, plagátov a firemných publikácií.

Úvodná konzultácia zdarma

Objavte silu personalizovaného poradenstva s našou úvodnou konzultáciou zadarmo. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť zistiť, ako vám môžu naše služby pomôcť.


Naše služby

  • Tvoríme články a publikujeme ich v médiách.
  • Tvoríme web a jeho obsah v systéme Webnode.
  • Tvoríme a spravujeme sociálne siete. 

Mobil
+421 905 650 352

E-mail
ernest@klotton.sk

© KLOTTON, s.r.o., Novosvetská 40, Bratislava


Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa a ostanete vždy informovaní. Táto služba vám prinesie najnovšie informácie priamo do vašej e-mailovej schránky. Budete mať prístup k exkluzívnym ponukám, zľavám a iným výhodám, ktoré sú dostupné len pre našich odberateľov noviniek. S naším odberom noviniek budete vždy o krok vpred.

Odoslaním tohto formulára súhlasíme so spracovaním osobných údajov GDPR KLOTTON, s.r.o.  jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!